Rejsy Żeglarskie

Wspaniała atrakcja dla znajomych, rodziny lub firmy!

oferta

Ahoj, przygodo!

Organizujemy rejsy żeglarskie dla firm i klientów indywidualnych.

W naszej ofercie rejsowej znajdują się różnorodne jachty (od małych jednostek po wielkie żaglowce) oraz szeroki wybór akwenów. Dzięki temu możemy doskonale dopasować się do indywidualnych oczekiwań naszych Klientów. Nie musicie być profesjonalnymi żeglarzami, by przeżyć z nami tę przygodę, ale nie możemy obiecać, że nie wrócicie do domu z nową wiedzą i umiejętnościami. Czarterujemy, wynajmujemy skipperów, uczymy załogantów sztuki żeglowania, załatwiamy komforowy dojazd na miejsce oraz powrót – dbamy o wszystko od początku do końca! 🙂

pexels photo 275637

Bezpieczeństwo

Zwracamy szczególną uwagę na to, aby każdy nasz załogant cieszył się beztroskim wyjazdem i wrócił bezpiecznie do domu. Oferujemy kursy szkoleniowe z bezpieczeństwa oraz poprawnego zachowania na jachcie.

pexels photo 2836859

Wspaniała Przygoda

Od dawna wiadomo, że rejsy żeglarskie niezwykle sprzyjają wesołej integracji oraz – dzięki ciągłemu zmienianiu lokalizacji – całej masie wspaniałych przygód. Od kąpania się w dzikich zatokach po wieczory na mieście.

pexels photo 4910964

Aktywność i Relaks

Żeglarstwo wspaniale łączy aktywność i porządny relaks. Podczas rejsu jest czas, aby sterować jachtem, pływać, zwiedzać okoliczne wyspy i miasta, jadać w portowych restauracjach, opalać się, a nawet nurkować.

pexels photo 4934668

Nauka Żeglowania

Podczas naszych rejsów każdy z załogantów ma okazję nauczyć się żeglować w przyjaznej atmosferze pod okiem profesjonalnego skippera. Nie jest to jednak obowiązek, więc jeżeli nie masz ochoty, to nic nie musisz :).

pexels photo 4910992

Rodzinna Atmosfera

Bardzo mocno dbamy o to, by na naszych rejsach panowała miła, swobodna i wesoła atmosfera – taka, w której każdy załogant może czuć się komfortowo. W końcu o to właśnie chodzi – o wspaniale spędzony wolny czas!

Grecja2 1024x671 1

Lokalne Atrakcje

Planujemy nasze rejsy tak, by na ich trasie nie brakowało różnorodnych atrakcji. A jest w czym wybierać – od pięknych dzikich zatok, przez zabytki lokalnej kultury po najciekawsze porty i ich żywe, kolorowe uliczki i knajpy.

Odbierz ofertę z darmową wyceną

Każdą ofertę dostosowujemy do Waszych indywidualnych potrzeb i odsyłamy całkowicie darmowo, razem z wyceną. W naszej ofercie znajdziecie szeroki wybór mniejszych i większych jachtów, dostępnych na niemal każdym akwenie na całym Świecie. Na przesłane formularze odpowiadamy gotowymi propozycjami wstępnymi, które mogą ulec zmianie po dokładniejszym zapoznaniu się z Waszymi możliwościami i planami.

3 + 1 =

Przykładowe miejca rejsów

Poza najczęściej wybieranymi kierunkami, takimi jak Mazury, Morze Bałtyckie, Grecja i Chorwacja, organizujemy rejsy w wielu innych miejscach na całym Świecie. Jeżeli więc marzy Wam się rejs po Karaibach, w Norwegii lub w Kenii, to również możecie na nas liczyć :). 

Wybierając nasze rejsy otrzymujesz:

N
Spersonalizowaną ofertę w 48h
N

Darmową wycenę czarteru i sumaryczną

N

Opiekę doświadczonego skippera

N
Wybór spośród wielu jachtów żaglowych i motorowych
N
Dostosowanie trasy rejsu do wymagań uczestników
N

Możliwość nauki żeglowania w przyjaznych warunkach

N
Zorganizowanie transportu dla grupy (bus/lot)
N

Wspaniałą, bezstresową zabawę i relaks

Dubrownik: Historia i atrakcje

Dubrownik: Historia i atrakcje

Chorwacki Dubrownik nie bez powodu zwany jest Perłą Adriatyku. Korzystne położenie geograficzne ma bardzo duże znaczenie dla wyglądu tego pięknego miasta….

Spotkania z delfinami

Spotkania z delfinami

Podczas rejsów nierzadko trafiamy na stada delfinów. Spotkania te stanowią zawsze miłe przeżycie dla każdego z członków naszej załogi. Udało nam się nagrać kilka filmów…

Dlaczego Polacy wybierają Chorwację?

Dlaczego Polacy wybierają Chorwację?

Nie bez podstawy Chorwacja traktowana jest przez Polaków jako kraj bliski, swojski. Dzieje się tak na wskutek niewielkiej różnicy kulturowej, cywilizacyjnej i językowej…