ŻEGLARZE PASJONACI

Naszą firmę tworzymy z myślą o Was. Chcemy zapewniać Wam rzetelną wiedzę, wspaniałe wyjazdy, dobrą zabawę i piękne wspomnienia.
CZYTAJ O nasekipa
,,Więc odwiąż liny, opuść przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.
Naszą misją jest dostarczanie klientom niezwykłych i pozytywnych wrażeń żeglarskich, do których można wracać z uśmiechem na twarzy jeszcze przez długie lata. Chcemy odwiedzać najpiękniejsze akweny świata oraz oglądać niezwykłe miejsca, do których dotrzeć można jedynie lub prawie jedynie drogą morską.

sevenseas /kim jesteśmy

,,Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.” – Mark Twain

Żeglarstwo to nasza oferta

Firmę tworzymy z myślą o Was. Chcemy zapewniać rzetelną wiedzę, dobrą zabawę i piękne wspomnienia.
Nasze oferty są dopasowywane do indywidualnych potrzeb klientów, dzięki czemu propozycja, którą prezentujemy, jest wyjątkowo elastyczna i każdy zainteresowany może w niej znaleźć coś dla siebie. Organizujemy zarówno wyjazdy firmowe, rodzinne dla klientów indywidualnych, jak również eventy dla firm. Dzięki temu mamy możliwość zaproponować odpowiedni typ rejsu lub eventu, w zależności od tego, jakie ma spełniać funkcje. W naszej ofercie znajdują się wyjazdy rekreacyjne, wypoczynkowe, integracyjne, team-buildingowe, a także szereg innych ofert, takich jak szkolenia, pomoc w rejsie lub w odświeżenie umiejętności żeglarskich po długiej przerwie.

7 mórz morzliwości

Dołącz do jednego z naszych cyklicznych rejsów integracyjnych!
Wakacje wakacjami, ale myślimy także o majówce, którą specjalnie dla Was organizujemy na pięknych chorwackich akwenach. Tylko 3 dni urlopu, 9 dni wolnego. Idealny czas, aby spędzić 7 niezapomnianych dni z nami na jachcie.         Niezapomniane 7 dni na pokładach 10 osobowego jachtu. Wspaniali ludzie, cudowna atmosfera, imprezy i przepiękna Chorwacja.

nasza ekipa

Każdy z nas jest doświadczonym żeglarzem o wieloletnim stażu. Jesteśmy grupą dobrych przyjaciół i pasjonatów żeglowania.

MAREK BELNIAK

Kapitan Pyton

WIKTOR 'Chudy' CHUDZIAK

Skipper Chudy  

WOJciech KAZIBET

Skipper Wojtek