Czarter JACHTu Chorwacja

Wypełnij formularz, a my w 24 godziny wyślemy Ci ofertę na czarter jachtu w Chorwacji. 

Wybierając ofertę SevenSeas otrzymujesz :
– Spersonalizowaną ofertę w 24h
– Darmową wycenę
– Wybór spośród 3.000 jachtów w Chorwacji
– Pomoc w zaplanowaniu trasy rejsu
– Dopasowanie trasy rejsu do wymagań
– Powiadomienia o prognozie pogody podczas rejsu
– Możliwość wynajęcia jachtu ze skipperem
– Zorganizowanie transportu ( bus / lot )

Masz pytania? Zadzwoń do nas: (+48) 512-472-009

Czarter jachtu w Chorwacji jest doskonałym sposobem na aktywne spędzenie czasu wolnego. Każdy z oferowanych rejsów obejmuje najpiękniejsze i najciekawsze miejsca Chorwacji. Przeżyj niezapomniane wakacje na chorwackich wodach. Wiecznie piękna pogoda, zapierające dech w piersiach wybrzeża, porty i mariny pełne przyjaznych osób – postaw na czarter jachtu w Chorwacji.

Sama przyjemność żeglowania

Czarter jachtu w Chorwacji to świetny pomysł na udane spędzenie urlopu i wakacji. Szeroki wybór jachtów żaglowych i motorowych pozwala na zadowalający wybór zarówno parom, rodzinom, jak i dużym grupom znajomych. Udostępniamy małe kabinówki klasy ekonomicznej, średnie i duże jachty, a także luksusowe katamarany. Różnorodność wyboru jest również widoczna przy wyborze trasy rejsu – przepiękne chorwackie wyspy różnią się wyborem atrakcji. Od dzikich rezerwatów, przez małe porty, po tętniące nocnym życiem miasta.

Najczęściej wybierany kierunek Polaków

Chorwacja to już od wielu lat najczęściej wybierany kierunek polskich żeglarzy i zdecydowanie najpopularniejszy akwen Europy. Ciepły, śródziemnomorski klimat, słoneczna pogoda, przepiękna natura i urokliwe porty co roku przyciągają do Chorwacji zarówno doświadczonych żeglarzy, jak i tych, którzy dopiero zaczęli swoją żeglarską przygodę. Chorwackie akweny kuszą doskonałymi warunkami żeglarskimi i wspaniałym wyborem rekreacyjnych zajęć – od pływania i nurkowania, po narty wodne czy windsurfing.

}

Oferta w 24h

Przygotowujemy ofertę czarteru jachtów
w Chorwacji w mniej niż 24 godziny od kontaktu z klientem. Oferta jest personalizowana; dopasowujemy ją m.in. do liczby załogantów, możliwości finansowych, preferowanych tras czy wybranego rejonu Chorwacji. Przed wyruszeniem w rejs poznasz jego szczegółowy plan.

Wybór spośród 3000 jachtów

Oferujemy wybór czarteru spośród 3000 jachtów w Chorwacji. Tak duża flota pozwala nam dopasować jacht do indywidualnych wymagań i możliwości klientów – doświadczenia, umiejętności, liczby załogantów, dni rejsu czy jego specyfiki. Nie bez znaczenia pozostaje również wybór trasy.

możliwość wynajęcia jachtu ze skipperem

Brak doświadczenia w operowaniu jachtem nie jest dla naszych klientów żadną przeszkodą – oferujemy możliwość wynajęcia jachtu ze skipperem. Osoba odpowiedzialna za bezpieczeństwo oraz dbająca o komfort będzie towarzyszyć uczestnikom rejsu.

organizacja transportu i trasy

Organizujemy transport załogantów na miejsce rejsu. Zapewniamy także drogę powrotną, w zależności od potrzeb klientów. Planujemy najciekawsze i najpiękniejsze trasy po chorwackim morzu, dzięki czemu aktywny wypoczynek na jachcie dostarczy niezapomnianych wrażeń.

Rejsy po Chorwacji – przykładowa mapa

Załogantom pozostawiamy dużą dowolność w wyborze trasy. Mogą Państwo skorzystać także z sugerowanych przez nas kierunków.

Kastela – Stari Grad – Vis – Hvar – Zloti Rog – Omis – Kastela (trasa zaprezentowana na mapie)

Kastela – Hvar – Stari Grad – Zloti Rog – Makarska – Omis – Kastela

Sukosan – Zadar – Skradin – Zlarin – Vrulja Bay – Sali – Veli Rat – Veli Iz – Sukosa

nasza oferta

Chorwacja to idealny kierunek dla doświadczonych i początkujących żeglarzy, a także każdego, kto pragnie przeżyć niesamowite wakacje w otoczeniu pięknej przyrody.

Pozostawiamy Państwu decyzję o samodzielnym prowadzeniu wyczarterowanego jachtu czy wynajęciu zawodowego skippera, który zaplanuje trasę i zadba o komfort oraz bezpieczeństwo całego rejsu. Dzięki kompetencjom skippera możecie również podszkolić się w żeglarstwie i poznać mało znane, warte odwiedzenia miejsca, takie jak malutkie porty, dzikie zatoczki, jaskinie czy najlepsze restauracje i tawerny w okolicy.

  • Pomagamy w odpowiednim wyborze jachtu

  • Oferujemy wynajem jachtu ze skipperem lub bez

  • Wyczarterujemy jacht do samodzielnego prowadzenia (wymagany patent Sternika Jachtowego oraz licencja UKF)

  • Zaplanujemy ciekawą trasę na krótko- lub długoterminowy rejs.

blog

Co wziąć na rejs

Jest to pytanie dręczące większość osób, które nigdy nie żeglowały, ale nie tylko. Dlatego przygotowaliśmy spis wskazówek, które pomogą w spakowaniu się na rejs po ciepłych i chłodniejszych akwenach.