Czarter JACHTu gRECJa

Wypełnij formularz, a my w 24 godziny wyślemy Ci ofertę na czarter jachtu w Grecji. 
Wybierając ofertę SevenSeas otrzymujesz : – Spersonalizowaną ofertę w 24h – Darmową wycenę – Wybór spośród 3.000 jachtów w Grecji – Pomoc w zaplanowaniu trasy rejsu – Dopasowanie trasy rejsu do wymagań – Powiadomienia o prognozie pogody podczas rejsu – Możliwość wynajęcia jachtu ze skipperem – Zorganizowanie transportu ( bus / lot ) Masz pytania? Zadzwoń do nas: (+48) 512-472-009

Czarter jachtów w kraju żeglarzy, jakim jest Grecja, pozwoli przeżyć niezapomniane chwile na jachtach. Do Państwa dyspozycji oddajemy ponad 3000 jachtów w każdej chwili gotowych na rejsy po Grecji. Rejsy obejmują najciekawsze i jednocześnie najpiękniejsze trasy.

Idealny kraj dla żeglarzy

Grecja jest krajem stworzonym dla żeglarzy. Zarówno początkujący, jak i doświadczeni miłośnicy żeglarstwa znajda tam wyzwania dla siebie. Jest to także doskonały sposób na aktywny wypoczynek oraz przeżycie niezapomnianych chwil na greckich akwenach. Czarter jachtu w Grecji przeznaczony jest dla wszystkich osób, które chcą w pełni cieszyć się czasem wolnym. Greckie wyspy są bardzo popularnym kierunkiem turystycznym między innymi ze względu na malownicze krajobrazy i niezwykle bogatą kulturę kraju.

Bezproblemowy dojazd na miejsce rejsu

Popularność Grecji jako kraju turystycznego związana jest również z niskim kosztem podróży na południe Półwyspu Bałkańskiego. Bezproblemowy dojazd na miejsce rejsu zarówno drogą lądową (samochody, busy), jak i lotniczą, sprawia, że Grecja jest bardzo popularnym kierunkiem na wakacje czy urlop. Możliwość siedmiodniowej żeglugi po greckich akwenach dodatkowo uatrakcyjnia wypoczynek.

Liczne wyspy

Grecja słynie z licznych wysp, dzięki którym rejsy żeglarskie stają się jeszcze atrakcyjniejsze. Żeglowanie przy osławionej wyspie Rodos czy Mykonos zagwarantuje doskonałe wrażenia, a krajobrazy greckich wód na zawsze pozostaną w pamięci i będą bardzo długo wspominane przez wszystkich uczestników rejsu.

historia żeglarstwa

Grecja jest krajem o bardzo bogatej historii żeglarstwa, dlatego też morska infrastruktura jest bardzo mocno rozbudowana. Dzięki dużej liczbie świetnie wyposażonych portów i marin uczestnicy rejsu mogą niemalże w każdej chwili uzupełnić zapasy. Wysoki poziom dostępności przystani przy charakterystycznej linii brzegowej pozytywnie urozmaica krajobraz greckich mórz.
w

pomoc skippera

Naszym klientom zapewniamy kompleksową pomoc Skippera, czyli osoby, która jest odpowiedzialna za komfort i bezpieczeństwo pasażerów jachtu. Dzięki temu z naszego czarteru mogą korzystać osoby nawet bez żadnego doświadczenia żeglarskiego.

organizacja wakacji

Pomagamy naszym klientom w organizacji wakacji czy urlopu. Planujemy dojazd na miejsce rejsu oraz drogę powrotną osób uczestniczących. Doradzamy w wyborze najciekawszych tras rejsu, dajemy również wskazówki dotyczące czarteru jachtów.

Rejsy po Grecji – przykładowa mapa

Naszym klientom pozostawiamy dużą dowolność w kwestii wyboru trasy. Mogą Państwo skorzystać z naszych sugestii lub wybrać zupełnie inną trasę rejsu.

Lavrio – Kea – Siros – Mykonos – Andros – Kithnos – Lavrio (trasa zaprezentowana na mapie)

Karfu – Paxos – Levkas – Kefalonia – Itaka – Zakyntos

Czarter jachtu Grecja oferta

Przeżyj niezapomniane chwile dzięki rejsom po greckich akwenach. Oferujemy możliwość samodzielnego wyczarterowania jachtu lub z pomocą zawodowego skippera, który zadba o komfort żeglugi. Czarter jachtów w Grecji jeszcze nigdy nie był tak prosty.

Decydując się na rejs z SevenSeas, otrzymują Państwo spersonalizowaną ofertę, dopasowaną do Państwa oczekiwań i wymagań. Pomagamy również w odpowiednim zaplanowaniu trasy – sugerujemy kierunki, ale dopasowujemy się także do Państwa pomysłów.

Dlaczego Grecja jest świetnym kierunkiem dla żeglarzy?

  • Bogactwo kultury morskiej

  • Duża liczba pięknych wysp

  • Świetnie zaopatrzone porty i mariny

  • Atrakcyjne trasy rejsów

  • Łatwy i bezproblemowy dojazd na miejsce rejsu

blog

Co wziąć na rejs

Jest to pytanie dręczące większość osób, które nigdy nie żeglowały, ale nie tylko. Dlatego przygotowaliśmy spis wskazówek, które pomogą w spakowaniu się na rejs po ciepłych i chłodniejszych akwenach.